Hamilelikte İşinize Yarayacak Mobil Uygulamalar

Teknolojideki gelişmeler sadece sağlık ve tıpta değil, gündelik hayatta da hamilelerin daha rahat bir gebelik geçirmelerine olanak sağlıyor. İşte size hamilelik sürenizde size hayatı kolaylaştıracak birkaç mobil uygulama:

Hamilelik ve Gebelik Takvimi

Gebelik boyunca anne adaylarının sıklıkla deneyimlediği problemler, hastalıklar ve baba adaylarının alması gereken sorumluluklar gibi ciddi konularda yardımcı olan bu mobil uygulama, en kötü ihtimalleri bile düşünerek acil durum lokasyon bildirimleri ile kullanıcılarına yakınlarına anında ulaşım imkanı sağlıyor.

İlk Hikayem

Gebelik boyunca anne adayının yaşadığı eşsiz duyguları, tecrübeleri ve anıları kayıt altına almayı kolaylaştıran bu mobil uygulamayla anne adayları, 9 aylık serüvendeki tüm maceraları bir videoya dönüştürebiliyor!

Pregnancy +

10 milyondan fazla kullanıcılı bu uygulama, kullanıcılarına hamileliği hafta hafta anlatıyor. Hamilelikle ilgili kategorilerin fazla olması bu uygulamayı kullananları fazlasıyla memnun ediyor.

Sprout

Sprout doktorlar tarafından tavsiye edilen ve döllenmeden doğuma kadar anne ve babanın aklında tüm sorunların çözümünü, ihtiyaçların karşılanmasını hedefleyen bir mobil uygulama.

Huggies

Gebelik ve doğumdan sonraki süreçte annelerin duygularına ortak olan bu uygulama, hafta hafta kullanıcıları bilgilendirmektedir. Özel anlar albümü ile bebeğinizin ilk bakışının, ilk gülüşünün, ilk dokunuşun fotoğrafını çekip eşsiz anılar biriktirebilirsiniz.

Baby Monitor 3G

Baby Monitor uygulaması ile sadece iki telefon kullanarak, bebeğinizin durumuna istediğiniz zaman bakabilmeniz mümkün. Telefonlardan birinin kamerasını bebeğinizi görecek şekilde yerleştirmeniz yeter!