Hayatınızı Kolaylaştıracak Hamilelik Uygulamaları

Hamilelik Uygulamaları
En çok da bu dönemde hayatınızı kolaylaştıracak, hamileliğiniz ile ilgili detaylı ve doğru bilgilere ulaşabileceğiniz, sizi ve bebeğinizi an be an düşünecek bir yardımcıya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman 2017 senesinin en trend hamilelik uygulamalarına bir göz atın.

Bir Tıkla Keyfini Sürebileceğiniz Hamilelik Uygulamaları

Mutlu Anne
Mutlu Anne uygulamasıyla bebeğinizin cinsiyetine göre isim önerilerine göz atabilir, hamilelik takvimine sizin ve bebeğiniz için önemli tarihleri not edebilirsiniz. Bebeğinizin tahmini doğum tarihini seçerek, gelişimini günlük olarak takip edebilir, hem size hem de eşinize bebeğinizden gelen bildirimlerle bu yolculuğu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaç listesinden, bu dönemde yaptırmanız gereken sağlık testlerine kadar bu süreçte size eşlik edecek Mutlu Anne mobil uygulamasını ücretsiz olarak aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
Mutlu Anne iOS
Mutlu Anne Android

Alle Hamile
Her hafta alanında uzman doktorlar tarafından hamilelik sürecine dair önemli bilgiler edinebileceğiniz ve kendi hamilelik hikayenizi yaratabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz! Teknoloji ile iç içeyken sosyalleşmekten de mahrum kalmak istemiyorsanız, uygulamayı kullanan diğer hamilelerle de tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Bebeğinizin gelişimi ve en önemlisi sizde gerçekleşen değişimler hakkında anlık bildirimler alacağınız, kilo takibi yapabileceğiniz, doktor randevularınızı not alabileceğiniz, aklınıza takılan tüm sorularınızı yazabileceğiniz notlar bölümü ile Alle Hamile uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz!
Alle Hamile iOS

Hamilelik ve Gebelik Takibi
280 günlük bu şahane yolculuğun bir başka yardımcı adayı Hamilelik ve Gebelik Takibi uygulaması! Uygulamanın en güzel tarafı her gün veya her hafta çektiğiniz fotoğraflarla bir hamilelik albümü oluşturmanızı sağlaması. Hamilelikte doktor seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalardan, gebelik sonrası formunuza kavuşmanızı sağlayacak tavsiyelere kadar detaylı bir uygulama kullanmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre! Bebeğinizin anne karnında günlük ve haftalık gelişimini takip ederken, doğuma giderken yanınıza almanız gerekenlerin listesine ve yeni doğan bebeğinizin bakımı ile ilgili detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz!
Hamilelik ve Gebelik Takibi iOS
Hamilelik ve Gebelik Takibi Android

İlk Hikayem
Ücretsiz olarak indirebileceğiniz İlk Hikayem uygulaması dokuz ayın sonunda harika bir anı yaratmak için en iyi uygulamalardan bir tanesi. İster her gün ister her hafta bir fotoğrafınızı çekin. Üzerinizdeki kıyafetlerin benzer hatta aynı olmasına dikkat edin! Dilediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflarla dokuz ayın sonunda elinizde muhteşem bir video olacak. Uygulamada yer alan farklı dekor ve konsept fikirlerinden de yararlanabilirsiniz. Biz şimdiden çok heyecanlandık, uygulamayı indirmeyi unutmayın!
İlk Hikayem iOS