Çatlak Korkusunu Yenin!

Hamilelik dünyanın en büyülü dönemi. Bu dönemde tamamen yeni doğacak çocuğunuza ve onun hayatınızı nasıl da değiştireceğine odaklanmanız gerekiyor. Sizi strese sokacak veya canınızı sıkacak hiçbir etki altında kalmamak, sağlıklı bir hamilelik için de olmazsa olmazlardan.

Hamilelik süresi ve sonrasında vücudunuzda oluşması muhtemel çatlaklar da bu düşüncelerin içinde. Neyse ki PHYTOLASTIL GEL yanınızda!

Çatlakların oluşumunun temel sebebi fibroblast aktivitelerinin yavaşlamasıdır. Elastin ve kolajen dokuların sentezlenmesinde meydana gelen yavaşlama hacmi genişlemekte olan bölgelerde gerekli elastikiyeti sağlayamaz ve çatlak görünümüne sebep olur. Çatlak görünümünün önüne geçmek için cilt elastikiyetini desteklemek ve cildi nemli tutmak gerekmektedir.

Çatlak görünümünü önlemeye yardımcı PHYTOLASTIL GEL’i gebeliğinizin 3. ayından itibaren günde 1 kere göğüs, karın, kalça ve basen bölgenize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu işleme doğumdan sonra menstrüasyon döngünüz düzene girene kadar devam edebilirsiniz. Emziren annelerin kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmayan bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken bebeğinizi emzirirken meme uçlarınızın temiz olmasıdır.

PHYTOLASTIL GEL, aslanpençesi, sarmaşık ve kırkkiliotundan oluşan hücresel yeniden yapılandırıcı bitkisel kompleksi ile çatlak görünümünü önlemeye yardımcı olur.

Siz güzel bebekler doğurun, LIERAC çekici anneler yaratsın…